Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 22 października 2019
  • 25 października 2019

„Ślady” - premiera spektaklu w wykonaniu uczestników edu .DANCE II

Za nami:

edu.DANCE II to inicjatywa, która w swoich założeniach skupia się na popularyzacji kreatywnych metod edukacji w obszarze tańca. Co kluczowe, cykl warsztatów, ma charakter integracyjny. Tym samym łączy artystyczne działania dzieci i młodzieży pełnosprawnej oraz niepełnosprawnej. Dzięki idei „razem w ruchu” uczestnicy uczą się jak przyjmować odmienność drugiej osoby. Jednocześnie, poprzez taniec, tworzy się pewien rodzaj wspólnoty, w której wszelkie różnice przestają mieć pierwszorzędne znaczenie.

„Ślady” - premiera spektaklu edu .DANCE II


Tegoroczne warsztaty edu.DANCE II uwieńczy premierowy spektakl ”Ślady”, który odbędzie się 25 października o godzinie 12:00 w Teatrze Małym w Tychach. Po spektaklu zapraszamy na wernisaż wystawy zdjęć fotografa Grzegorza Krzysztofika ukazujący wspólną pracę podczas realizacji projektu.

Kolejny spektakl zaplanowano na 3 grudnia, również na godzinę 12:00, będzie to swoiste uczczenie przypadającego na ten dzień „dnia osoby niepełnosprawnej”.

Warsztaty prowadzą: Sylwia Hefczyńska-Lewandowska, Natalia Dinges oraz Adriana Świątek, na co dzień związane z Wydziałem Teatru Tańca w Bytomiu.

Wstęp wolny!

Projekt realizowany we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu „Myśl w ruchu 2019” .

BM / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA