Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 3 lipca 2019
  • 14 lipca 2019

Nightskating Tychy 2019: uczestnicy przejadą przez miasto w... bikini!

W czwartek, 25 lipca rolkarze wyjadą na ulice Tychów. W związku z tym, że organizatorzy liczą na piękną słoneczną pogodę tematem przewodnim będzie bikini!

Bikini Nightskating Tychy


Od godziny 19.00 dostępna będzie wypożyczalnia sprzętu na parkingu centrum handlowego Gemini Park. Jak zawsze przejazd startuje o godzinie 20.00. Trasa jest podobna do ubiegłorocznej, jednak zmieniono miejsce startu. Długość trasy to około 15 kilometrów. Przejazd rozpocznie się z parkingu przy Centrum Handlowym Gemini Park przy ulicy Towarowej, przejazd ulicami Piłsudskiego, Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Edukacji, Budowlanych, Biblioteczna, Boczna, Bocheńskiego, Rynek, następnie uczestnicy pojadą ulicami Bocheńskiego, Hlonda, Burschego, Glinczańska, Stoczniowców 70, Sikorskiego, Armii Krajowej, Piłsudskiego, Towarowa, zakończenie imprezy przed przy Centrum Handlowym Gemini Park przy ulicy Towarowej - zakończenie przejazdu około godziny 22.30.

Dzięki wsparciu MOSiR Tychy, Gemini Park Tychy oraz Agencji Promocyjno-Reklamowej NOL-TYCHY jak co roku uczestnicy mogą liczyć na darmowe gadżety i niespodzianki.

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Organizatorzy zalecają używania kasków i ochraniaczy podczas przejazdu.

Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa.

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA