Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 7 czerwca 2019
  • 16 czerwca 2019

Perełki motoryzacji przyjadą do Tychów! Przed nami III Klasyk Fest!

Przed nami już trzecia edycja najgłośniejszego wydarzenia motoryzacyjnego w Tychach! 23 czerwca na placu pod "Żyrafą" odbędzie się Klasyk Fest!

Klasyk Fest 2018 - 24.06.2018
Klasyk Fest 2018 - 24.06.2018 · fot.


- Po raz kolejny chcemy pokazać, że piękno i różnorodność klasycznej motoryzacji warto podziwiać i doświadczać w gronie całej rodziny. Począwszy od tych najmłodszych, dla których przygotowaliśmy jak zawsze różnorodne atrakcje, jak i dla tych nieco starszych, którzy znajdą coś dla siebie, ponieważ jak to mamy w zwyczaju, oprócz prezentacji ryku silników i połyskujących karoserii setek samochodów, będziemy również edukować, promować bezpieczeństwo oraz zaproponujemy odwiedzającym nas odpowiednią dawkę rozrywki na najwyższym poziomie - zachęca główny organizator stowarzyszenie Tyski Ruch Klasyków.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Kabaret Czwarta Fala. Twórcy YouTubowego hitu „Wieśka Tico” dadzą odpowiednią dawkę emocji na scenie.

III Klasyk Fest

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA