Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 8 lutego 2019
  • 14 lutego 2019

"Pracuję legalnie" - bezpłatne porady z zakresu prawa pracy

Za nami:

14 lutego w Tychach rusza kampania informacyjno-edukacyjna Państwowej Inspekcji Pracy. Celem jest zwrócenie uwagi pracodawców i pracowników na zasady zatrudniania w świetle obowiązujących przepisów prawa pracy.

„Pracuję legalnie!” to trzyletnia, ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna PIP z obszaru legalności zatrudnienia, która realizowana jest w latach 2017-2019. Jej zadaniem jest podniesienie świadomości pracodawców i pracowników z zakresu zasad zatrudniania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy.

- To pierwsza tego typu akcja w naszym mieście. Spotkania będą miały charakter indywidualnych konsultacji, nie będą to typowe szkolenia. Ważne jest to, że do udziału w kampanii zaproszone są wszystkie podmioty rynku pracy, a więc zarówno pracownicy jak i pracodawcy - mówi Joanna Zapert-Otręba, kierownik Referatu Instrumentów i Usług Rynku Pracy w PUP Tychy.

Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach zorganizuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach stoisko eksperckie, na którym będzie możliwość uzyskania bezpłatnej porady oraz otrzymania aktualnych wydawnictw PIP o tematyce prawa pracy i BHP.

Najbliższe spotkanie zaplanowano na 14 lutego w godzinach 10.00 - 13.00 w pok. 216. Kolejne dwa odbędą się 11 kwietnia i 13 czerwca (godziny 10.00-13.00 pok. 216).

Spotkania organizowane są w ramach trzyletniej, ogólnopolskiej kampanii „Pracuję legalnie” realizowanej przez PIP w latach 2017-2019.

BM / tychy.info, źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA