Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 6 lutego 2019
  • 13 lutego 2019

Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS - zmiana terminu!

Artykuł sponsorowany:

Z przykrością informuję, że ze względu na żałobę narodową koncert z 16 lutego został przeniesiony na 10 marca na godzinę 17:00. Na scenie Teatru Małego wystąpią same gwiazdy - sprawdź sam, kogo usłyszymy tej nocy!

Gotowi na szlagierową zabawę w rytmie największych hitów? Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS to okazja do spotkania się fanów i sympatyków Telewizji TVS oraz miłośników szlagierowej sceny muzycznej.

Koncert TVS


Wystąpią:


  • Po pierwsze, odwiedzą nas piękne panie z Siewierza, które niejednokrotnie zaczarowały widownię swoim urokiem i wokalem, czyli Sonitus!

  • Bernadeta Kowalska, czyli wulkan energii na scenie, ponadto hitu „Piękne kwiaty, dobre słowa”. Znana również z tworzenia wspaniałych duetów, jak duet z Jackiem Silskim w utworze „Tylko z Tobą” czy Mariuszem Kalagą w hicie „Ta najważniejsza chwila”.

  • Czy prawdziwe Szlagier Show mogłoby obejść się bez De Silvers? Oczywiście, że nie! Dlatego ich również usłyszymy tej nocy.

  • Nas Troje, twórcy dwóch krążków - „Zatańcz ze mną” oraz „Razem Ty i ja”.

  • Tomasz Calicki, doświadczony artysta pochodzący z Kędzierzyna-Koźla, który na koncie ma takie hity, jak „Wrócę do Paryża”, „Jedno serce - dwie dziewczyny”, jak również „Buzuki i Ty
”.
Ponadto imprezę poprowadzi niezastąpiona Nina Nocoń - prowadząca program „Cafe Silesia”, „Weekend z TVS” oraz „Prognoza pogody”.

Bilety do nabycia
Chcesz wziąć udział w Szlagierowym Show w Tychach? Nie przegap takiej okazji i dołącz do wydarzenia! Bilety do nabycia w kasie Teatru Małego - kasa czynna od wtorku do piątku od 10:00 do 18:00, w soboty i niedziele na 2 godziny przed imprezą), tel. 32 227 20 67 (wew. 27). Ponadto bilety dostępne są na portalu Kup Bilecik.

KonkursOrganizatorem koncertu jest Wydawnictwo i Studio Nagrań TVS. Na wydarzenie zaprasza również Radio Silesia.