Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 18 listopada 2018
  • 20 grudnia 2018

Bezpłatna mammografia i upominki dla kobiet w wieku 50-69 lat

Za nami:

20 grudnia przy sklepie Auchan kobiety w wieku od 50 do 69 lat będą mogły poddać się bezpłatnej mammografii.

- Drogie Panie, jeśli macie 50-69 lat, jesteście ubezpieczone, nie byłyście leczone z powodu raka piersi a także nie miałyście wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 2 lat lub jesteście w grupie ryzyka i otrzymałyście w roku poprzednim wynik ze wskazaniem do wykonania mammografii po 12 miesiącach, skorzystajcie z badań mammograficznych w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi refundowanych przez NFZ - zachęca Anna Niemirska, Specjalista ds. Marketingu i PR LUX MED Diagnostyka. - Możecie w nich wziąć udział bezpłatnie, bez skierowania lekarskiego, na obszarze całej Polski, niezależnie od swojego miejsca zamieszkania - dodaje.

Systematyczne i regularne badania mammograficzne umożliwiają wykrycie zmian nowotworowych w ich wczesnej fazie, pozwalając rozpocząć natychmiastowe i skuteczne leczenie, które daje niemal 100% gwarancję powrotu do zdrowia.

- Mammografia jest całkowicie bezpieczna. Dawka promieniowania jest porównywalna z prześwietleniem zęba. Zdjęcia w technice obrazowania cyfrowego zostaną ocenione przez dwóch lekarzy radiologów, a jeśli nie będą zgodni, co do wyniku - opisane przez trzeciego lekarza arbitra. Porównamy je ze zdjęciami z wcześniejszych mammografii, co powoli na rzetelną ocenę ewentualnych zmian. W sytuacji, gdy badanie będzie wymagało pogłębionej diagnostyki, udzielimy wszelkich wskazówek i pomożemy w umówieniu dogodnego i szybkiego terminu dalszych badań w najbliższych ośrodkach diagnostycznych - zapewnia LUX MED.

Badania mammograficzne w mammobusie odbędą się 20 grudnia przy sklepie Auchan, al. Bielskiej 107 w Tychach.

Należy dokonać wcześniejszej rejestracji pod numerem: 586-662-444 lub na www.mammo.pl/formularz. Call Center czynne jest od poniedziałku do soboty. Istotnym elementem badania jest ocena porównawcza wyników z poprzednich badań, należy przynieść na badanie zdjęcia/płyty z poprzednich mammografii. Wszystkie Panie uczestniczące w badaniu otrzymają prezent w postaci próbek kosmetyków.

Bezpłatna mammografia i upominki dla kobiet w wiek

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA