Ogoszenia Tychy Ogoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 15 października 2018
  • 18 października 2018

Andre Rieu „Amore - mój hołd dla miłości” w Multikinie

Za nami:

„Amore - mój hołd dla miłości” to hołd, który Andre Rieu składa swojej miłości do muzyki i obu rodzinom - żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuje już ponad 30 lat. Ten wyjątkowy koncert z polskimi napisami w Multikinie pokazany zostanie 18 października.

Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

Andre Rieu: „To pokłosie mojego albumu „Amore”, w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej.”

Andre Rieu „Amore - mój hołd dla miłości” zobaczymy 18 października o godzinie 19.00 w tyskim Multikinie.

Bilety w cenie 24 zł już w sprzedaży w kasach kin i na stronie: www.multikino.pl.

Andre Rieu „Amore - mój hołd dla miłości” w Multik


Multikino

43-100 Tychy
ul. Jana Pawła II 16/18

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.