tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 17 lipca 2018
  • 12 sierpnia 2018

"Rock na Plaży" już we wrześniu! Gościem specjalnym zespół TSA!

Wakacje w pełni, ale jeszcze lepsze są wakacje z muzyką! Zespoły Cree i Dżem oraz Miejskie Centrum Kultury i Urząd Miasta Tychy zapraszają zespoły rockowe i bluesowe do udziału w konkursie kapel „Rock na Plaży Paprocany 2018”, który odbędzie się 1 września na Dzikiej Plaży Paprocany.

Loading...


Przed nami jubileuszowa, piąta edycja „Rocka na Plaży Paprocany”, festiwalu, który na dobre zadomowił się nad jeziorem w Tychach. Usłyszymy legendy rocka, ale nie tylko - konkurs to świetna okazja, by wystąpić na jednej scenie z legendarnymi grupami oraz skonfrontować się z artystami o wieloletnim doświadczeniu oraz zdobyć nagrodę finansową.

Na scenie Rock na Plaży Paprocany tradycyjnie goście: Cree, Zespół Dżem i gość specjalny, czyli TSA! Usłyszycie też laureata zeszłorocznej edycji konkursu - Biegun Zachodni!Termin nadsyłania materiałów mija 10 sierpnia.

BM / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.