tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 5 maja 2018
  • 17 czerwca 2018

Zabytkowe pojazdy, pokazy, muzyka i zabawa, czyli Klasyk Fest 2018!

Starannie wyselekcjonowane relikty minionych lat przyjadą ponownie specjalnie do Tychów, aby opowiadać swoje historię rykiem amerykańskich V8 czy też niepowtarzalnym zapachem dwusuwa. Klasyk Fest odbędzie się 24 czerwca na Placu pod Żyrafą!- Klasyk Fest nie jest kolejnym zlotem klasycznych samochodów. Klasyk Fest to nietuzinkowe wydarzenie w skali Śląska, a już na pewno jedyne takie wydarzenie w Tychach - zapewniają organizatorzy.

Podczas wydarzenia nie zabraknie szerokiego grona wystawców. Podobnie jak podczas zeszłorocznej edycji, będzie można zasiąść za kierownicą najnowszych modeli samochodów na stoiskach partnerów. Będąc pasjonatami motoryzacji nie możemy również zapominać o bezpieczeństwie na drogach oraz pomocy w nagłych wypadkach. Dlatego też podczas zlotu będzie można wziąć udział w pokazach ratownictwa i pierwszej pomocy.

Jak wiemy piękne samochody i dobre jedzenie idealnie łączą się ze świetna muzyką i także w tym aspekcie organizatorzy przygotowali niespodziankę.

- Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych fanów pomyśleliśmy nie tylko o samych uczestnikach zlotu, ale o całych rodzinach, które mamy nadzieję zawitają na drugą edycje naszego wydarzenia - mówią organizatorzy.

Podczas imprezy na najmłodszych uczestników będą czekały dmuchane atrakcje wraz z konkursami i zabawami, na których będą mogli spożytkować swoją energię. Na nieco starszych uczestników zlotu będą czekały nie mniej atrakcyjne propozycje.

Wszystko to i wiele więcej już 24 czerwca na Placu pod Żyrafą!

klasykfest 2018

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.