tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 12 kwietnia 2018
  • 17 kwietnia 2018

Gdy nie masz nic, możesz wszystko! „Raz się żyje” w Kinie na Obcasach

Za nami:

Gwiazdorska obsada w komedii o biznesmenie, który będąc o krok od życiowego sukcesu daje się wmanewrować w przekręt. W jednym momencie jego karierę stanie na głowie. „Raz się żyje” przedpremierowo 17 kwietnia podczas Kina na Obcasach w Multikinie. 

Joel Edgerton jako współwłaściciel koncernu farmaceutycznego, który stoi przed wielką szansą międzynarodowej ekspansji. Kropką nad „i” ma być spektakularne wejście firmy na giełdę. Okazuje się jednak, że grupa sprytnych oszustów zastawiła sidła na nieco lekkomyślnego - jak się okaże biznesmena, który podczas podróży do Meksyku pozwoli sobie przedwcześnie uczcić nadchodzący sukces. Skutki jednej nocy będą opłakane…Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 17 kwietnia. Bilety na kwietniowe „Kino na Obcasach” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Gdy nie masz nic, możesz wszystko! „Raz się żyje”


Multikino

43-100 Tychy
ul. Jana Pawła II 16/18

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.