tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 15 kwietnia 2018
  • 21 lipca 2018

Jedyny taki bieg w regionie. Trwają zapisy na CrossRun!

Kilometr kajakiem, 6,5 kilometra biegiem i wykonanie zestawu ćwiczeń crossowych na czas. Na ten morderczy maraton zapraszają Apex GYM & Szczyt.

- Lubisz adrenalinę, wyzwania, ekstremalny wysiłek fizyczny i oryginalne pomysły? To dobrze, bo my też!!! Dlatego specjalnie dla adoratorów aktywności fizycznej na wysokim poziomie stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju zawody sportowe - CrossRun Paprocany. Jest to pierwsza taka impreza w Polsce, która łączy pływanie kajakiem, bieg i cross trening w jedną wymagającą dyscyplinę! To będzie prawdziwa crossowa bomba! - przekonuje Kamil Timoszuk, organizator wydarzenia.

Zapisy na iście morderczy maraton ruszyły 1 kwietnia, a sama impreza została zaplanowana na 15 września na terenie OW Paprocany. Rywalizacja ma przebiegać w jednej kategorii OPEN podzielonej na kobiety i mężczyzn. Zawodnicy będą musieli przebrnąć przez trzy etapy jeden po drugim, gdyż organizatorzy nie przewidzieli nawet minuty przerwy! To pływanie kajakiem na Jeziorze Paprocańskim na dystansie 1 kilometra, bieg wokół jeziora, czyli do pokonania blisko 6,5 km, a na koniec wykonanie specjalnych zestawów ćwiczeń na stacjach cross training.

- Wyzwanie jest niemałe, więc i nagrody nie mogą być gorsze! Dla trzech najlepszych kobiet i trzech najlepszych mężczyzn czekają nagrody pieniężne, a każdy z zawodników, który ukończy CrossRun otrzyma pamiątkowy medal - przekonuje Kamil Timoszuk.

Biegacze zostaną podzieleni na 15-osobowe grupy, z których każda będzie ruszać co 15 minut. Impreza potrwa od 12.00 do 16.00, co daje łącznie 17 startów, tzw. fal.

Co zrobić, żeby wziąć udział w tej największej imprezie sportowej na Śląsku?

Przede wszystkim, trzeba być pełnoletnim i w dobrej kondycji, pozwalającej na pokonanie tak trudnej trasy. Osoby, które zapiszą się na zawody do 30 czerwca zapłacą za wpisowe 100 złotych. Jeśli zdecydujesz się na udział podczas wakacji zapłacisz o 20 złotych więcej. Zapisy od 1 do 10 września to koszt 150 złotych, a tuż przed biegiem (do 14 września) to 160 złotych (płatność możliwa jedynie w formie gotówki wynosząca 160 zł i możliwa do uiszczenia osobiście w siedzibie firmy Apex Gym ul. Pl. Korfantego 1 43-100 Tychy lub w siedzibie firmy Szczyt-Formy ul. Edukacji 7 43-100 Tychy). W dniu zawodów opłatę trzeba będzie wnieść w biurze zawodów. W imprezie może wziąć udział łącznie 300 osób.

Cena obejmuje: start w zawodach, pakiet startowy (koszulka CrossRun, ciepły posiłek, gadżety od sponsorów i partnerów), medal pamiątkowy.

Pełny regulamin dostępny jest na stronie internetowej CrossRun. Masz jakieś pytania? Zadaj je organizatorom mailowo: kontakt@apexgym.pl lub telefonicznie: 517-327-969.

joa / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.