tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 13 marca 2018
  • 12 kwietnia 2018

Stand-up Polska prezentuje: Antoni Syrek-Dąbrowski "Norma" i

Za nami:

Siemano Tychy! Jedziemy do Was! Wystąpią:Antoni Syrek-DąbrowskiKomik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Poza Stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył sie od mistrzów tej formy w teatrze "IO" w Chicago.

Kup bilet

Czwartek, 12 kwietnia 2018 o godz. 20:00

Riedel Music Club
ul. Oświęcimska 53, Tychy


Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze "Hofesinka".Piotrek SzumowskiWystępował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Podczas podróży m.in. pił ayahuaskę z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wróżki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem. A to dopiero czubek góry lodowej tematów, które Piotrek porusza...

Stand-up Polska prezentuje: Antoni Syrek-Dąbrowski "Norma" i Piotrek Szumowski


Komicy ;-)

Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. W Polsce coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. W odróżnieniu od kabaretu w tej formie komicy bardziej stawiają na swoją charyzmę i kontakt z publicznością.


Kup bilet

źródło: KupBilecik.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.