tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 13 marca 2018
  • 19 marca 2018

Bezpłatne badanie mammograficzne przy sklepie E. Leclerc w Tychach

Za nami:

Centrum Onkologii-Instytut im. M. Skłodowskiej-Curie w Gliwicach zaprasza na bezpłatną cyfrową mammografię Panie urodzone w latach 1949-1968, a szczególnie te panie, które w tym roku (bez względu, w którym miesiącu) obchodzą 50 urodziny*.

Badania w mammobusie gliwickiego Centrum Onkologii wykonane zostaną przy sklepie E. Leclerc w terminach:
  • 16 marca w godz. 8.30-15.30,
  • 19, 20 marca w godz. 10.00-17.00.


Bez zapisów! Wybór dnia dowolny. Informacje tel. (32) 278-98-96.

- Prosimy pamiętać, aby zabrać ze sobą dowód osobisty oraz zdjęcia z poprzedniej mammografii - jeżeli była wykonana poza gliwickim Centrum Onkologii - mówią organizatorzy. - Gwarantujemy w naszej placówce: najnowszej generacji cyfrowy mammograf Mammomat Inspiration, pozwalający uzyskać najwyższą jakość obrazu stosując bardzo niską dawkę promieniowania (nasz mammobus jest jednym z kilku w kraju oferujących tak wysoki standard), opis zdjęć przez minimum 2 lekarzy z Centrum Onkologii w Gliwicach, specjalistów w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej, zapewnienie bezpłatnej opieki i dalszych niezbędnych badań w Centrum Onkologii w Gliwicach w przypadku wykrycia zmian w obrębie piersi - informują.

Więcej informacji na stronie: www.io.gliwice.pl/dla-pacjenta/mammografia-w-mammobusie-coi

* Mammografia finansowana jest przez NFZ w ramach Populacyjnego programu wczesnego wykrywania raka piersi. Bezpłatne badanie przysługuje co 2 lata, ubezpieczonym Paniom w wieku od 50 lat (liczy się tylko rok urodzenia) do 69 lat.

Bezpłatne badanie mammograficzne

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.