tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 11 grudnia 2017
  • 30 stycznia 2018

Piotr Polk i Piotr Szwedes w komedii "Pół na pół" w Teatrze Małym

Za nami:

W sobotę, 3 lutego na deskach Teatru Małego będzie można zobaczyć spektakl teatralny "Pół na pół" w reż. Wojciecha Malajkata.

Loading...


Komedia nad wyraz kryminalna. Prawie farsowa forma spektaklu wypełniona jest problemami naprawdę dużego kalibru. Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo humoru.

Piotr Polk i Piotr Szwedes w komedii "Pół na pół"
Piotr Polk i Piotr Szwedes w komedii "Pół na pół" · fot.


Realizacja życiowych planów i marzeń dwóch braci Roberta i Dominika stoi pod znakiem zapytania, dopóki... żyje ich matka. Wbrew pozorom bracia nie są wcale bezdusznymi potworami czyhającymi na śmierć swej rodzicielki i spadek. Rzeczywistość przedstawiona w komedii jest skomplikowana, ale historia relacji łączącej braci z matką jest opowiedziana w sposób przewrotny i bardzo... śmieszny. Obok śmiechu znajdzie się też miejsce dla napięcia i grozy godnych mistrza gatunku Alfreda Hitchcocka. Reżyser Malajkat i dwóch aktorów Polk i Szwedes nie biorą jeńców.

Piotr Polk i Piotr Szwedes w komedii "Pół na pół"
Piotr Polk i Piotr Szwedes w komedii "Pół na pół" · fot.


Tekst został przetłumaczony na portugalski i angielski, w marcu 2014 odbyła się premiera w Nowym Jorku, W listopadzie w Nowym...Sączu. Hiszpańską wersję sztuki obejrzało już ponad 500.000 widzów.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia na www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, a także w Teatrze Małym.

pół na pół


Teatr Mały

43-100 Tychy
ul. kard. A. Hlonda 1

tel. 32 227 20 67
tel. 32 227 36 11
fax 32 227 20 67

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.