tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 10 listopada 2017
  • 25 listopada 2017

Sarsa "Pióropusze" - koncert promujący drugi album artystki

Za nami:

Sarsa rusza w jesienną trasę! Jeden z koncertów promujących drugi album „Pióropusze” odbędzie się w Pubie Underground w Tychach.Zapraszamy po zupełnie nowe energetyczne i poruszające aranżacje numerów Sarsy, które rozbrzmiewać będą w intymnej atmosferze klubowej. Koncert odbędzie się w sobotę, 25 listopada o godzinie 19.00 w tyskim Pubie Underground.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 35 zł, a w dniu koncertu - 45 zł. Wejściówki dostępne są w serwisie Going, w sieci ticketpro, na terenie całego kraju w sieci Empik, Saturn i MediaMarkt (stoisko muzyczne), a także na Biletyna.pl.

sarsa pióropusze


Sarsa to ceniona songwriter’ka, która ma na koncie platynową płytę za pierwszy album „Zapomnij mi” oraz diament, platynę i złoto za single. Dziennikarze muzyczni uznali ją za prekursorkę nowego polskiego szlachetnego popu. Niezmiennie intryguje i wyróżnia się na polskim rynku muzycznym! W 2017 roku artystka powraca z drugim solowym albumem „Pióropusze”!

Underground Pub

43-100 Tychy
ul. Plac Korfantego 1

kom. 531373348

BM / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.