tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Co, gdzie, kiedy?

  • 7 listopada 2017
  • 18 listopada 2017

Paulina Przybysz z nowym materiałem artystycznym w Mediatece

Za nami:

W sobotę, 18 listopada o godzinie 19.00 w tyskiej Mediatece wystąpi Paulina Przybysz, która zaprezentuje swój nowy materiał artystyczny.Spadła na polską scenę - w pakiecie z siostrą Natalią i kolegami z zespołu Sistars - jak grom z jasnego nieba. Przecież u nas się tak nie śpiewa, nie swinguje! A jednak. W dodatku szybko okazało się, że Paulina jest wokalistką nie tylko świetną technicznie i charyzmatyczną, ale też bardzo pracowitą i wszechstronną.

Sistars wiedzieli, kiedy ze sceny zejść niepokonanym, ale Paulina kontynuowała karierę zarówno solo (a przy tym jeszcze bardziej soulowo), pod pseudonimem Pinnawela, jak i z żywym, żwawym, rhythm’n’bluesowym zespołem Rita Pax. Nie stroniła też od przygód w zupełnie innej stylistyce, choćby biorąc udział w głośnych projektach „Morowe panny” i „Panny wyklęte”, czy - dla odmiany - goszcząc na płycie Holaka.

W Tychach pojawi się z nowym materiałem, który… znając dotychczasową karierę Pauliny Przybysz wypada założyć, że właściwie wszystko możliwe.

BM / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.